KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6122127
nr 612 2127
Pastell
Osignerad, Orre, 38x48
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 november 2009
kl 19:15:40
300 kr
500 kr
400 kr
600 kr
600 kr
650 kr
750 kr
750 kr